Konec zkouškového! Teoreticky.

15. února 2018 v 13:21 | Keavy
Tak, tak, už je to tu. Konec zkouškového. Nebo alespoň dataně, protože naše bohémská škola (nazvěme ji bohémskou i přes tu obrovskou exaktnost, která jí prostupuje až do morku kostí - co si však budeme namlouvat, oni i ti pravověrní vědci někdy jsou takoví trošku... no, řekněme, že se nachází v trošku jiných sférách než obyčejní lidé).
A jak jsem si poznamenala už i do svého zápisníku, se začátkem nového semestru se mi v životě změní hodně věcí a když už ne samo od sebe, taky tyhle reformace, nebo místy třeba dokonce i revoluce, uvedu v provoz násilím. A když už jsem u toho měnění, rozhodla jsem se, že to mírně změním i tady.
Jak jste si jistě mohli všimnout, trochu se to tu změnilo vzhledově - zůstalo tu jen pár odkazů a články jsou... no, prostě jsou. Tak nějak existují. Navíc do budoucna se tu asi už jen budou čas od času ukazovat nějaké ty trapně deníčkové záznamy a postupem času... se tu třeba ani nebudou ukazovat už ani ty. :D
Vetšinu svojí činnosti asi zkusím opět zaměřit na Lacrii a můj starší blog - zatím tam jsou umístěné prakticky všechny důležité články odsud a navíc tam trošku přibývají i některé nové. Původně jsem si ho vedla trochu soukromně, ale popravdě jsem už unavená aktualizovat dva blogy naráz a zásobit je prakticky tím stejným, a protože ten druhý na mě působí o něco reprezentačněji, rozhodla jsem se , že dám přednost jemu.

Tudíž! Kdyby někdo ještě stále měl zájem sledovat moji činnost, najdete mě momentálně tady:
Letopisy Lacrie (soubor mých lacriových povídek, zatím stále ještě trošku skomírající)
Májová pasáž (Čajová stezka v původním vydání)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama