Podkova

11. listopadu 2017 v 22:35 | Keavy
Omlouvám se velmi mnoho, že za poslední týdny toho (opět) moc nepřibylo, ale nějak se mi sešlo moc věcí naráz a po večerech jsem byla natolik unavená, že jsem nedokázala sepsat ani řádku...
A bohužel, podobně je tomu i dnes, takže nepřináším nic moc inovativního, ani možná zajímavého (ačkoliv, možná...). Jedná se opět znovu o mkousek mého života a tedy moje další malé inkoustové znamení.


Veřejnost si všeobecně myslí, že je to spíš půlměsíc. Nebo prostě měsíček. Já a pár dalších tomu říkáme podkova. Ale bůhví, co to vlastně znamená, je to logo taneční skupiny, takže prostě abstrakce.
Nikdy jsem neměla moc v lásce, když si někdo nechal vytetovat nějaké logo. Vždycky mi to připadalo moc popové a pokaždé jsem si říkala, že toho ona dotyčná osoba bude litovat. Kdybych si nechala na záda vytetovat nápis Edward Cullen, budu toho velmi brzy litovat jistojistě. Někdy však ale i tahle, na první pohled módní a populární znamení, můžou mít hlubší význam.

Moje podkova je znakem taneční skupiny Unmata. Vytetovanou ji však nenosí jenom její členky, ale víc holek po světě. Unmata totiž postavila svůj vlastní improvizační tanenčí formát na kořenech klasického tribalu, který je už vžitý pod heslem ITS a tančí ho holky po celém světě (kdyby to někoho zajímalo, může se podívat na youtube). A pro mě to byl historicky první tanec, který jsem kdy začala pořádně tančit.
Díky tomuhle stylu jsem se vůbec k tanci pořádně dostala, objevila v něm svého největšího společníka, který mě tahá z problémů, seznámila se se spoustou zajímavých lidí a dokázala přežít až doteď na vysoké škole.
Možná že to je poněkud popularizující znamení, které zobrazuje jistou etapu mého života, říkám si ale, že je to etapa života, kterou nechci zapomenout a u které doufám, že jen tak neskončí...

Znak této taneční skupiny tedy vypadá takto:

A toto vlastním já:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama