Profil

1. května 2017 v 22:10 | Keavy

Momentálně využívám přezdívku Keavy, ale dřív byste mě také mohli najít jako Kiwie, Caoimhe, Kii nebo Aoi. Věkově jsem se dostala do fáze, kdy se mi toto číslo úplně nechce sdělovat (nehledě na to, že se každým rokem o trochu zvyšuje, potvora jedna), ale upřímně vám můžu sdělit, že kdybyste mě potkali naživo, nejspíš byste tomu nemohli uvěřit (historku o čtrnáctce studující na vysoké škole třeba vybalím jindy). Žiji v České Republice a byť na to nejsem vždy úplně hrdá, nechtěla bych se odsud nikam odstěhovat.

Povahově spadám do té zvláštní skupiny introvertních diplomatů, kteří se asi moc nehodí do dnešního světa, přesněji odpovídám povahovému typu INFJ.
Díky tomu často trpím nepochopením z širokých řad veřejnosti a k mojí smůle také z úzkých řad mojí rodiny - vědecky a naprosto prakticky založených lidí. Já se naopak cítím jako snílek, který vymýšlí vzdušné zámky, rád naslouchá druhým lidem a jejich problémům a krutý fakt, že nulou nelze dělit, jde jaksi zcela mimo něj.
Všechno možné nepochopení mě často vede k různým melancholickým náladám a pocitům, že svět je jenom šedivá šmouha, do které se mi nedaří vnést záblesk světla a radši se uzavírám ve svých představách, které mi připadají mnohem bližší.

Ještě stále studuji a doufám, že si tento status ještě pár let udržím, protože masochisticky docházím k závěru, že mě vlastně studium svým způsobem baví, pokud si vyberu správné předměty svého zájmu.
Protože mám spoustu různých koníčků, nejsem schopná si vybrat, co by mě v životě bavilo nejvíc - jak se říká "vyber si co chceš - rybičky, nebo akvárium?" já bych na to měla okamžitou odpověď: "Obojí. A ještě prosím tuhle rostlinku a tohohle axolotla."

Ráda čtu a samozřejmě také píšu, tancuju a pohybuju se, oblézám divadla a koncertní síně, ráda si sem tam něco nakreslím, nebo vyrazím na výstavu, případně do terénu s botanickým klíčem po ruce, nebo si obléknu historické šaty a dopravím se na nějakou bitvu. Jako naprosto srdeční záležitost chovám Japonsko, ale také Irsko, viktoriánskou Anglii a asijskou kulturu. Piju s oblibou čaj, listuju herbáři a poezií, sbírám všechno možné, co se kolem mě objeví a pomalu ale jistě propadám práci s textilem.
Koníčků současných i miunlých mám opravdu spousty a obávám se, že by to vydalo na samostatné články (kterými jsem se ale rozhodla vás sem tam také zásobit), proto to tady asi utnu a dál nebudu vypisovat. :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 LM LM | E-mail | Web | 5. května 2017 v 21:51 | Reagovat

Pekne spísaný profil, som rada, že som ťa mohla lepšie spoznať :)

2 Siren Siren | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 15:33 | Reagovat

Krásný popis :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama