PdB Basic Introduction, aneb jak jsem se jednoho dne zbláznila...

8. dubna 2017 v 21:43 | Keavy |  Body and Mind
Zápis ze dne 21. října 2016

A ještě než začnu psát nějaké smysluplnější články, rozhodla jsem se pochlubit jednou věcí ze svého jinak poněkud nudného a stereotypního života.

Dělám ráda věci naplno. Nebo, tedy, pokud mě baví. Pokud ne, rychle je ze svého života vytěsním, pokud ano, obvykle se do nich zažeru a dělám všechno proto, aby se dostaly na nejlepší možnou úroveň. Když jsem začala tancovat a zjistila jsem, že mě to baví natolik, že se tomu chci i nadále věnovat, začala jsem si dodělávat něco, čemu říkám "minimální vzdělání". A mezi to patřily i nějaké cviky na posilování a protahování. A jednoho dne jsem si uvědomila, že jsem se právě přihlásila na instruktorský kurz PortDeBras.

Nebyla to zase taková intenzivka, jak jsem se obávala, byť ještě několik dní poté jsem cítila všechny svaly v těle (obzvlášť nohy, o kterých jsem si myslela, že mám snad nejcvičenější), nebo jsem prostě jenom cvok, co se nedá téměř utahat... kdo ví. Anebo za to mohla dvojitá dávka kávy injikovaná před kurzem a v jeho průběhu.
Navíc jsem se konečně seznámila s Ivou, nad jejímiž PdB videi jsem slintala už delší dobu, takže, řekněme, že samá pozitiva. Tak... teď už jenom zbývá zatnout zuby a svaly a trénovat a jít za snem, že třeba jednou budu někoho učit.

A to je asi konec chlubení. Až se dostanu na další kurz, třeba podám něco více vyčerpávajícího. A také třeba alespoň z mého pohledu inteligentnějšího.

~Mějte se krásně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama